Опис пропозиції: В сучасних умовах глобалізованого інформаційного суспільства, застосування проєктного підходу є однією з найбільш значущих складових виробничої та фінансово-економічної діяльності, яка забезпечує успішність ведення бізнесу – ефективність виконання проєктів та гарантує відповідну якість їх результатів. Разом з тим якість та ефективність реалізації проєктного підходу в галузі освіти і науки програє відповідним показникам його реалізації у бізнесі. При цьому, за умови значного зростання обсягів оброблюваної інформації для супроводу навчальних та наукових проєктів на належному якісному рівні потрібно використовувати інтелектуальні інформаційні технології. В зв’язку з цим слід відзначити широке розповсюдження локальних та корпоративних інформаційних систем управління проєктами. Для останніх об’єднання окремих проєктів в єдиному середовищі дозволяє отримати додатковий синергетичний ефект від їх спільної, скоординованої реалізації і ефективного використання наявних ресурсів з дотриманням високих корпоративних стандартів якості. Освітні та наукові проєкти, зокрема інноваційного характеру, є одним з пріоритетних напрямів розвитку сучасного суспільства, адже знання є його стратегічним ресурсом, який може забезпечити майбутнє процвітання та інноваційний розвиток. Не зважаючи на велике різноманіття інформаційних систем управління проєктами, їх використання в галузі освіти і науки вкрай обмежене через значний обсяг інформації, що важко структурується, та специфічні особливості відповідних проєктів. У зв’язку з цим досить гостро стоїть завдання щодо покращення якості та ефективності реалізації таких проєктів на базі інтегрованих інформаційних систем, що забезпечить врахування накопиченого досвіду в нових проєктах. Продавець має багаторічний досвід в розробці та впровадженні проєктів та програм на основі синергетичної моделі.
Інноваційні аспекти та переваги пропозиції: Застосування запропонованої системи, що ґрунтується на використанні принципово нового, системно-синергетичного підходу, сутність застосування якого полягає в проведені досліджень процесів самоорганізації в таких інформаційних системах та можливості становлення нових упорядкованих структур під впливом швидкоплинних змін зовнішнього середовища, що обумовлюють створення ефективних інтелектуальних інформаційних систем різного призначення дозволить забезпечити результативне функціонування елементів системи управління якістю проєктів в галузі освіти і науки з використанням сучасних інформаційних технологій в умовах швидкої зміни вимог споживача.
Тип шуканого партнера: Організації та компанії в галузі управління проєктами та програмами
Область діяльності партнера: Освітня та наукова діяльність
Задачі, що стоять перед партнером: Реалізація та впровадження запропонованої інформаційної системи управління проєктами та програмами. Країни яким надається перевага: Україна, країни Європейського Союзу
Уповноважена особа: Славінська Олена Сергіївна