Кафедрою екології та БЖД університету був проведений аналіз параметричного та інгредієнтного забруднення, що дозволив запропонувати заходи для зниження негативного впливу на довкілля на основі концепції збалансованого підходу. Запропоновано заходи варіантів рішення проблеми зменшення негативного впливу транспорту на довкілля. Встановлено закономірності зміни окремих, групових та інтегрального критеріїв екологічної безпеки автотранспортних підприємств (АТП).
Опис пропозиції: Екологічна ситуація що склалась на даний час у більшості регіонів України потребує використання серйозних заходів по захисту навколишнього середовища від негативного впливу на довкілля на основі концепції збалансованого підходу. Впровадження цих заходів неможливо без аналізу існуючих підходів для формування логістичних систем на принципах мінімізації впливу на довкілля та основних принципів формування екологічно орієнтованої логістичної системи для інтермодальних перевезень А також без аналізу процесу інформаційного забезпечення системи «Колісний транспортний засіб (КТЗ) – Інфраструктура» в умовах інтелектуальних транспортних систем (ІТС). Визначення основних підходів і виконання їх обґрунтування в частині формування аналітичної і інформаційної складових системи.
Інноваційні аспекти та переваги пропозиції: Розглянуто напрями визначення контексту підприємства для результативного впровадження системи екологічного управління, яка є необхідним інструментом забезпечення його матеріального і нематеріального активу. Під час введення на підприємствах м. Києва стандартів ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ OHSAS 18001:2010 та ДСТУ ISO 9001:2015 спостерігається відсутність активності керівництва та працівників на всіх етапах розробки і впровадження систем управління для дотримання відповідності вимогам стандартів. Визначено перспективність регенерації трансформаторних олив та попередження забруднення довкілля. Розглянуто модель функціонування системи інвестування підприємств дорожнього господарства (ДГ) з використанням механізмів державно-приватного партнерства.
Тип шуканого партнера: Автотранспортні підприємства, науково-дослідні інститути транспортної галузі та екологічної безпеки, сфера захисту навколишнього середовища.
Область діяльності партнера: Екологічна безпека, екологічний моніторинг.
Задачі, що стоять перед партнером: моніторинг та розробка заходів щодо зменшення рівня забруднення придорожнього середовища транспортними потоками.
Країни яким надається перевага: Україна, Білорусь, Польща, Німеччина.
Уповноважена особа: Славінська Олена Сергіївна.