Методика порівняння експлуатаційних витрат автобусів та тролейбусів з різними видами силових установок

Опис пропозиції: Ключовим у даній методиці є математичне моделювання формування експлуатаційних витрат автобусів та тролейбусів з різними видами силових установок під час використання на маршрутах з частковою відсутністю контактної мережі, де необхідно використовувати автономний хід. Авторами методики, після аналізу складу експлуатаційних витрат на міські пасажирські перевезення в містах України та визначення таких, що чинять найбільший вплив на собівартість перевезень, була розроблена програма розрахунку питомих експлуатаційних витрат на 1 км у програмному продукті Microsoft Excel для маршруту з частковим автономним ходом.

Інноваційні аспекти та переваги пропозиції: Застосування запропонованої методики дозволяє зробити висновки про доцільність використання автобусів та тролейбусів з автономним ходом на ділянках, де відсутня контактна мережа, з урахуванням вартості транспортних засобів та витрат, що чинять найбільший вплив на собівартість перевезень. Дана методика може бути використана під час обґрунтування економічної доцільності заміни міських автобусів на електробуси.

Тип шуканого партнера: Місцеві органи виконавчої влади, що реалізують державну політику в сфері міського пасажирського транспорту; підприємства комунального транспорту

Область діяльності партнера: Транспортна інфраструктура

Задачі партнера: Просування методики, адаптація методики до умов експлуатації рухомого складу на місцях

Яким країнам надається перевага: Україна, країни СНД, країни ЄС

Уповноважена особа: Дмитрієв Микола Миколайович