Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи «Теоретичні основи бухобліку і аудиту в Україні. Складання балансу станом на 31.03 поточного року»

Опис пропозиції: Завдання та методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи складаються із чотирьох окремих документів, в яких представлені завдання на роботу по варіантах, зразок виконання розрахунково-графічної роботи , порядок складання балансу підприємства. Розрахунково-графічна робота включає завдання та методичні вказівки до складання оборотно-сальдових відомостей за кожний з трьох місяців поточного року. У процесі написання розрахунково-графічної роботи студенти отримують можливість оволодіти методикою оформлення облікових регістрів і фінансової звітності підприємства.

Інноваційні аспекти та переваги пропозиції: По кожному напряму дослідження запропоновано методику складання облікових регістрів і форми 1 «Баланс».

Тип шуканого партнера: освітня установа

Область діяльності партнера: освітні послуги

Задачі, що стоять перед партнером: використання методичних вказівок для навчання студентів та педагогічної роботи

Країни яким надається перевага: Україна