Семінар-навчання з питань захисту прав інтелектуальної власності та трансферу технологій

01 листопада 2017 року в Національному транспортному університеті проведено семінар-навчання з питань захисту прав інтелектуальної власності та трансферу технологій за участю технологічних менеджерів кафедр, науковців, молодих вчених університету.

Korpach

Dmitriev

В роботі семінару-навчанні прийняли участь перший проректор-проректор з наукової роботи університету Дмитрієв Микола Миколайович, який звернувся до учасників з вступним словом, та директор Науково-дослідного інституту «Проблем транспорту і будівельних технологій» Корпач Анатолій Олександрович.

PokshevnitskayaKrasnokutska Семінар-навчання був присвячений ознайомленню з новою формою та новими вимогами до підготовки заяв про реєстрацію авторського права (доповідач – керівник наукового відділу з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Краснокутська З.І.) та практичним заняттям з підготовки технологічних пропозицій для сайту Системи трансферу технологій (доповідач – технік І кат. наукового відділу з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Покшевницька Т.В.).

molodniak1Доповідачі, учасники та слухачі мали можливість працювати у формі конструктивного діалогу, обговорити стан, проблемні питання та перспективи захисту прав інтелектуальної власності та трансферу технологій в університеті.

molodniak2