Круглий стіл з питань інтелектуальної власності

семинар 28-11-2017

28 листопада 2017 року відбувся круглий стіл з питань інтелектуальної власності. Участь в заході взяли наковці, викладачі, технологічні менеджери університету.
Круглий стіл передувала лекція, що представляє собою огляд діяльності Всесвітньої організації інтелектуальної власності, включаючи досягнення організації за останні роки. Виступила керівник наукового відділу з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Краснокутська Зоя Ігорівна, яка зазначила, що незважаючи на деякі складності, успіхи ВОІВ досить значні. До Мадридської системи реєстрації товарних знаків приєднався сотий учасник, і система набуває в дійсності універсальний характер. З урахуванням, що на поточний момент учасниками ВОІВ є 191 країна, що можна порівняти з кількістю держав-членів ООН, перспективи подолання проблеми територіальності в сфері інтелектуальної власності як ніколи позитивні.

cеминар 28-11-2017-
В рамках дискусії, що послідувала за лекцією про роботу організації, було порушено питання реєстрації патентів в ВОІВ, співвідношення кількості поданих заявок і кількості зареєстрованих патентів. Присутні активно задавали питання і проявили зацікавленість в участі в бесіді з фахівцем.